Demsan Demir Çelik,  2004 yılında İstanbul Sultangazi'de bulunmakta olan Küçük Sanayi Sitesi'nde kurulmuş, demir- çelik sektöründe faaliyet göstermeye başlamış olan bir firmadır. Ahmet Bezirgan tarafından kurulmuştur. Çalışma hayatına, eğitimini almış olduğu muhasebe bölümünü takiben IOD Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş' nin finans departmanında 2 sene, satış-pazarlama departmanında ise 3 sene çalışarak başlamıştır. Daha sonrasında Sami Soybaş Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş' de 16 sene satış pazarlama müdürü olarak kariyerine devam etmiştir. 21 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle kendi firmasını kurmuştur ve müşterilerine hizmet vermeye devam etmektir. 

 

Vizyonumuz ;  yenilikçi, çevreye duyarlı, güvenilir hizmet anlayışımızı sürdürmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına olabilecek en hızlı şekilde yanıt vermektir. 

 

Misyonumuz ; siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermek adına fiyat araştırması yapmak, demir-çelik tedariği sağlamak ve projelerinizde profesyonel ekibimizle birlikte sizlere hizmet vermektir. 

 

Kuruluşundan bugüne dinamik ve disiplinli çalışma ilkelerini benimsemiş firmamız, Türkiye içinde ve şu ana kadar Balkan ülkelerine ve Ortadoğu ülkelerine bu ilkeler doğrultusunda toptan ve perakende satış yapmaktadır. Bu sebeple günün trendleri yakından takip etmektedir. 

 

Geniş bir ürün yelpazesine sahip firmamız, bu ürünlerin farklı renk, ebat ve ölçülerini stoklarında bulundurmaktadır.